FivemOnly Birlik - Ekip Tanıtım Başlıkları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
Admin
31 Ağu 2020
49
0
6
Birlik-Ekip tanıtım konunuzu aşağıdaki belirtilen başlıklara göre oluşturmanız gerekmektedir.

Grup Tanıtım Şablonu:Grubunuzu TanıtınGrubunuzun genel özelliklerinden yaş ortalamasından bahsedin.Spesifik olarak özellikle yapmak istediğiniz rol varsa onu da belirtebilirsiniz.İstediğiniz ÖzelliklerOynayacağınız serverde bulunmasını istediğiniz özellikleri madde madde yazmanız tavsiye edilir.Teknik özellik dışında yönetim kadrosundan rolünüze uygun olarak özel isteklerinizi belirtebilirsiniz.(Mafya rolü için malikane gibi)Son Düzenleme & NotlarBu sıralamaya uymanızı tavsiye ederim açacağınız konunun iç yapısı tamamen grubunuzun hayal gücüne kalmış,varsa grubunuzun oyun içi resmileri ile konunuzu zenginleştirmeniz güzel bir görünüm yaratacaktır.

Özet Sunucu Tanıtımı: 

Sunucunuzu Tanıtın- Sunucunuzun Alımları kaç yaş üstüne yaptığından , sunucu üyelerinize karşı nasıl bir tavır takınacağından ve sunucunuzun (varsa) dikkat çeken özelliklerinden bahsedin.Ekiplere Tanıyacağınız Özellikler

Ekiplere verdiğiniz özelliklerden bahsedin , örneğin Malikane , Mahalle , F6 Menüsü , Özel Perm (Bu sayede aradığınız ekibi daha çabucak bulabilirsiniz.Son Düzenleme & Notlar- Bu sıralamaya uymanızı tavsiye ederim açacağınız konunun iç yapısı tamamen grubunuzun hayal gücüne kalmış,varsa grubunuzun oyun içi resimleri ile konunuzu zenginleştirmeniz güzel bir görünüm yaratacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım