FivemOnly Sunucu Tanıtım Konusu için Gereksinimler (Tanıtım Başlıkları)

admin

Administrator
Yönetici
Admin
31 Ağu 2020
49
0
6
Sunucu tanıtım bölümüne olan yoğunluktan ötürü oluşan karmaşıklık ve açılan gereksiz konulardan dolayı, tanıtım için açacağınız konulara gereksinim sunma gereği duyduk. Getirilen gereksinimler tanıtım konularının daha fazla etkileşim almasına hem de daha güzel bir anlatım olması için uygulanmıştır. Açacağınız sunucu tanıtım konularını lütfen üşenmeden özenerek açın.

Bu gereksinimler ile kullanıcımızı sınırlandırmıyoruz. Bunların dışına çıkmak sizin hayal gücünüze bağlı. Ancak bu gereksinimleri atlayarak bir konu açmanız yanlış olur. Konunuz kapatılabilir veya gösterimden kaldırılabilir.

Belirtiğimiz gereksinimlerin sırasının hiç bir önemi yoktur.

Sunucu tanıtım gereksinimleri :

• İlk olarak sunucu hakkında teknik bilgi verin.
Ne zaman açıldığı veya açılacağı, sanal sunucunuzun özelliklerini, sunucunuzun kapasitesinden ve yönetim ekibinizden bahsedebilirsiniz.

• Ardından sunucunuzdan bahsedin.
Ekonominizin durumundan, kazançların oranından, mesleklerden, modlu araçlardan ve eklentilerden bahsedebilirsiniz.

• Görsel eklemekten çekinmeyin.
Görsel eklemek açtığınız konuyu süsler. En az 3 adet oyun içi görsel eklemeyi unutmayınız

• Sürekli flood (spam) yapmayınız.
Tanıtım konunuzu güncel tutmak amacıyla sürekli olarak yorum yaparak flood yapmayınız. Bu durum konunuzun kapanmasına neden olurken aynı zamanda oyuncu tarafından hoş karşılanmamaktadır.

• Son olarak iletişim bilgileri.
Discord, ts3 adresi, steam vb sosyal hesaplarınızı iletişim için ekleyebilirsiniz. Sunucu ip adresini de paylaşmayı unutmayın.

Konu açmadan önce bu gereksinimlere dikkat edeceğiniz gibi daha önceden açtığınız bir tanıtım konusu varsa başka konu açmanıza gerek yoktur. Aynı konu üzerinden devam edebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Tespit Edildi

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım